Založit webové stránky nebo eShop

Soukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové‚ spol. s r.o.

TANEČNÍ OBOR – ROZVRH HODIN 2017/2018

          

PONDĚLÍ

Mičánková

ÚTERÝ

Mičánková

ČTVRTEK

Mičánková

MAX

MAX

MAX

       13.30-15.00

            1.roč

                              2 h.

13.30- 13.35

PTV2            

                      1 1/2.h.   

13.30 -14.15

3.r.

                         1 h.

15.05 – 16.35

3.r.

  2 h.

14.40 – 16.10

4.r. 

 2.h.

          14.30 – 16.00

                   4.r.

                   2 h.

 16.40 -18.40

           6+7.r. + II.st.                                               .           2.1/2h.

16.15 – 18.30

VIP

    3 h.

 16.10 -17.40

6+7.r.+ II.st.

                       2.h.

           ŽENY

18.30 -20.00

 TS

       2 h.

 17.50 – 19.50

VIP

   2 h.

celkem 6 1/2 hod.

celkem 8 ½ h.

celkem 7 ½ h.

 

 

 

PONDĚLÍ

Golubeva

ÚTERÝ

Golubeva

STŘEDA

Golubeva

Středa

Chmelová

Čtvrtek

  

PÁTEK

Golubeva

Bystrouška

Bystrouška

MAX

Bystrouška

    

MAX

1.+2.roč.A

13.45-15.15

2.h

PTV 1

15.10-16.20

1,5 h.

1.+2.roč.B

13.30-15.00

2.h.

2.r.

14.00 –15.30

 

2.r.

13.00 – 14.30

2 h.  Chmelová

3 roč.

15.20-16.30

1,5. h.

TK B

16.25-17.10

1. h.

3.roč

15.15-16.30

1,5.h.

PTB2

15.30-16.40

1,5 hod.

 

5.roč

14.45-16.015

2.h.

 5.+6. roč.

16.35-18.10

2.h.

 

 

 

5.roč

16.35-18.05

2.h.

16.45-17.30

TKA

1 hod.

 

6.roč.

16.20-17.50 

2.h.

 

 

6.roč.

17.55-19.25

2.h.

 

 

 

Předběžné rozdělení žáků tanečního oboru do ročníků

podle věku k 1. 9. 2017

 

Taneční kroužek pro nejmenší A Zrcadlový tan. sál v Bystroušce

středa 16.45-17.30 hod. R. Chmelová

Davydova Valeria

Hejlová Izabela

Hudcová Julie

Janoušková Šárka

Karkošková Emma

Korovetska Halyna

Mlejnková Eliška

Pavlíková Karolína

Stecko Eva

Šindelářová Sofie

Špinarová Alena

 

 

Taneční kroužek pro nejmenší B, Zrcadlový tan. sál v Bystroušce

   úterý 16.25-17.10 hod.  A. Golubeva

 

Bednářová Karin

Beránková Barbora

Čápová Anna

Doleželová Veronika

Janáková Kristýna

Kapinusová Nina

Kornerová Natálie

Lisztwanova Nela

Manhalterová Lucie

Neumanová Sofie

Šubová Lucie

 

 

 

 

Přípravna taneční výchova1B

Zrcadlový tan. sál v Bystroušce

úterý 15.10- 16.20 hod.  A. Golubeva

 

Dobšíková Magda

Holá Anna

Koudelová Elena

Kubošová Magdaléna

Martinčekova Katarína

Němečková Žaneta

Radová Lucie

Šmídková Eliška

Velecká Barbora

Vetešníková Adriana

Vymazalová Zuzana

 

Přípravna taneční výchova2B

Zrcadlový tan. sál v Bystroušce

středa 15.30- 16.40 hod. R. Chmelová

 

Borkovcová Emma

Fojt Jakub

Habigerová Barbora

Haringová Sára

Kubernátová Anna

Lindušková Amálie

Matušková Jindra

Miklišová Ema

Mokrá Alena

Musaeljan Sargis

Sladká Lenka

Šálková Viktorie

Špinarová Alena

Vytisková Michaela

 

Přípravna tan. vých. 1A+2B

Zrcadlový taneční sál v MAXU

úterý 13.30 - 14.35 hod.  S. Mičánková

 

Hahnová Magdalena

Hluštíková Simona

Jílková Ema

Juráčková Marie

Matoulková Eliška

Mauerová Nikol

Mejzlíková Eva

Musilová Michaela

Petkovská Sofie

Suchánková Nina

Vacková Michaela

Vaňková Karolína

Veselá Kristýna

Zahradníčková Lucie

 

1.ročník B

Zrcadlový taneční sál v MAXU

středa 13.30 – 15.00 hod.  A. Golubeva

 

Černá Veronika

Hadrabová Markéta

Konvičková Claudie

Makovská Rozálie

Munzarová Alžběta

Nedomová Klára

Štefanová Veronika

Vigh Abigajl

 

1.-3.ročník

Středa 13.30-15.00 Bystrouška

Pátek 13.00 – 14.30 hod. MAX  R. Chmelová

 

Brázdová Eva

Harmanová Amélie

Klement Alexandr

Matoušková Věra

Pavlačková Veronika

Štěpánová Eliška

 

1.ročník A

Zrcadlový taneční sál v MAXU

pondělí 13.30 – 15.00 hod.  S. Mičánková

 

Horká Eliška

Macková Viktorie

Miková Karolína

Myhovič Nikol

Otevřelová Karolína

Pichalová Emma

Pomanová Sabina

Řičicová Barbora

Smržová Anna

Suchá Terezie

Špičková Sofie

Tenorová Marie

Vojtíšková Adéla

Vymazalová Hana

 

 

1. +2. ročník A

Zrcadlový tan. sál v Bystroušce

pondělí 13.45 – 15.15 hod.  A. Golubeva

 

Hadrabová Markéta

Filipská Gabriela

 Sekyrová Hana

Veselá Magdaléna

Vytisková Markéta

Konvičková Claudie

Munzarová Alžběta

Nedomová Klára

Štefanová Veronika

Šípková Anna

 

1.+ 2. ročník B

Zrcadlový taneční sál v MAXU

středa 13.30 – 15.00 hod.  A. Golubeva

 

Beržíková Veronika

Kabelková Ema

Makovská Rozálie

Marvanová Natálie

Navrátilová Andrea

Svobodová Pavlína

Matoulková Michaela

Vigh Abigajl

 

2.+ 3.ročník

Zrcadlový taneční sál v MAXU  S.  Mičánková

pondělí 15.05 – 16.35 hod.

+ čtvrtek 13.30 – 14.15 hod.

 

Bačovská Nela

Beszedeš Tatiana

Cvrkalová Vendula

Čermáková Natálie

Harmanová Amélie

Hrochová Anna

Hřebíčková Eva

Kočařová Eliška

Malinová Kateřina

Mejzlíková Anna

Navrátilová Vanda

Řičicová Anna

Vysekalová Linda

 

 

 

3.ročník

Zrcadlový tan. sál v Bystroušce  A. Golubeva

pondělí 15.20 – 16.30 hod.

+ středa 15.15 – 16.30 hod. MAX

 

Bémová Markéta

Beerová Anna

Burešová Pavla

Fojtová Eva

Konvičková Karolína

Knoflíčková Edita

Křivánková Kristýna

Lossmannová Lucie

Pousková Eliška

Rothová Sofie

Sedlák Radim

Vetešníková Anna

Vigh Aoife

Zahradníčková Tereza

Zipserová Jarmila

 

 

4.+ 5.ročník

Zrcadlový taneční sál v MAXU  S. Mičánková

pondělí 14.40 – 16.10 hod.

+ čtvrtek 14.30 – 16.00 hod.

 

Bútorová Apolena

Hofrová Kristýna

Holkupová Josefína Petra

Machová Zuzana

Mejzlík Jan

Mrázková Aneta

Pavelková Helena

Sedláková Hermína

Sojková Viktorie

Straková Veronika

Tvrdá Michaela

Uhrová Kateřina

Valíčková Dorothea

 

5.ročník

Zrcadlový taneční sál v MAXU  A. Golubeva

středa 16.35 – 18.05 hod.

+ pátek 14.45-16.15 hod.

 

Berežná Vendula

Herzanová Julie

Janíčková Anna

Macková Anna

Ruschková Alena

Svobodová Karolína

Turečková Barbora

Vašíková Lucie

Vintrová Evelína

Viščorová Nela

Vyvážilová Iveta

 

 

 

6.ročník

Zrcadlový taneční sál v MAXU  A. Golubeva

středa 17.55 – 19.25 hod.

+ pátek 16.20- 17.50 hod. 

 

Juračková Ela

Jurnečková Jitka

Kovářová Eliška

Staňková Jana

Ševčíková Nikol

Štěpánová Pavlína

Švandová Eliška

Uhrová Gabriela

Vaculíková Natálie

Zelinková Kateřina

Doležalová Lada

 

 

 

6.+ 7.ročník

Zrcadlový taneční sál v MAXU  S. Mičánková

pondělí 16.40 – 18.40 hod.

+ čtvrtek 16.10 – 17.40 hod.

 

Benešová Lucie

Cvrkalová Barbora

Havlíčková Aneta

Hubálková Rebeka

Hutirová Lenka

Kučová Adéla

Mejzlíková Marie

Mitysková Eliška

Munzarová Magdalena

Ondřejová Julie

Pospíšková Beata

Staníčková Eliška

Tsima Maria

 

 

7.r.-II.stupeň VIP

Zrcadlový taneční sál v MAXU  S. Mičánková

úterý 16.15 – 18.30 hod.

+ čtvrtek 17.50 – 19.50 hod.

 

Barvířová Olga

Doleželová Simona

Freynová Kateřina SS

Hurtová AnežkaO

Izakovičová Pavlína SŠ

Jedličková Marie

Mullerová Eva

Petkovská Eliška

Polášková Nela

Staňková Ludmila

Tesaříková Zuzana SŠ

Vysekalová Lucie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

TOPlist