Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Soukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové‚ spol. s r.o.

Školní rok 2018-2019
Byl zahájen nový školní rok dle rozvrhů jednotlivých oborů a přejeme všem žákům radost  a úspěch z jejich činnosti
  • První akcí žáku hudebního oboru byly 4 vystoupení v rámci vítání bystrckych občánků.
  • Žáci tanečního oboru se jako každý rok zucastni baletní soutěch čiže v Praze 12.a 13.10.v kongresovém centru hotelu Olšanka.
  • Žačky tanečního oboru p.uč.Anny Golubeva se pilně připravují na velkou cestu. Začátkem listopadu poleti 9 žaček na baletní soutěž do Murmanska. Nejen, že si zde zatančí na krásném velkém jevišti a poměří své dovednosti se všemi baletními školami Murmanska, ale čeká je i zajímavý program, např.návštěva Moskvy.
Světová baletni soutěž - DWC 2018 v Barceloně 22.6. - 30.6.2018
    Poslední týden minulého školního roku 22.6.-30.6.2018 prožili  žáci tanečního  oboru na Světové baletni soutěži DWC v Barceloně. Na světovou soutěž se kvalifikovalo 15 choreografií pod vedením pedagogů R. Chmelové a S. Mičánkové, což samo o sobě bylo velikým úspěchem.
    Nejúspěšnějším žákem naší školy se tentokrát stal 9.-ti letý Alexandr Klement ze třídy R.Chmelové, který v kategorii sólový klasický tanec získal stříbrnou medaili a stal se tak vicemistrem světa ve své kategorii pro rok 2018.
    Ostatni žáci sice tentokrát na medailové pozice nedosáhli,,ale i tak se většina, v obrovské konkurenci škol z celého světa, umístila v 1.polovině ve svých kategoriích.
    Celkově tedy naši žáci úspešně reprezentovali nejen naši školu, ale i město Brno a i celou Českou republiku a za to všem zúčatněným patří poděkování a veliká gratulace.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  
Kroužky pro děti i dospělé

Jóga bude probíhat v zrcadlovém tanečním sále naší školy v objektu CVČ Bystrouška (poslední dveře vlevo) na Fleischnerově 1a, vždy v pondělí a ve středu od 8.30 do 9.30 a v pondělí od 19 - 20 hod. Kurz povede Mgr. Jana Jelínková.

 

Orientální tanec pro dospělé můžete navštívit v zrcadlovém tanečním sále  vždy v úterý od 19 - 20 hod, pod vedením tanečnicce a lektorky Duaa. První lekce zdarma.

Výtvarný obor a keramika  pro děti od pěti let věku. Ateliér naší školy v OC MAX.

Pěvecký sbor bude probíhat v úterý od 16.20 do 18.00 hod. Přijmeme šikovné děti, kteří mají se sborovým zpěvem zkušenosti, ale i ty, které chtějí zpívat v kolektivu.

Školní orchestr lze navštěvovat v pondělí od 17 - 18 hod. Zveme do něj i děti, které již absolvovaly 3 roky studia na kterékoliv ZUŠ (obor dechové a strunné nástroje).


 

 

 

 

 

 

 


 

TOPlist