Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Soukromá základní umělecká škola Mgr. Radmily Chmelové‚ spol. s r.o.

 

Ve dnech 24.6.- 1.7. se zúčastnili Dance World Cup Offenburg v Německu, kam byli nominovaní s 11. – ti choreografiemi. S těmi úspěšně reprezentovali Bystc, Brno  a celou Českou republiku pod vedením p. uč. Mičánkové.

Zlato dostala a Mistryní světa se opět stala Nela Polášková  za sólový moderní tanec nazvaný Chanson. Na úžasném 5. místě se umístil skupinový tanec Indiáni. Krásné 13. místo získala Beata Pospíšková za tanec Butterfly a 16. místo Marie Tsima za tanec Harlekyniáda, 19. byl tanec Perly a 21. Krystalky. Naše škola tedy na světové úrovni slaví velký úspěch, neboť světová konkurence je opravdu veliká.

 

      24.6.- 1.7. se konalo Mistrovství Evropy v Budapešti.

Tam byli naši žáci nominovaní se 4. – mi choreografiemi, se kterými zde reprezentovali   naši školu pod vedením R. Chmelové. Alexandr Klement zde získal zlato za sólovou klasickou variaci – Ratatouille, za sólovou moderní variaci- Jack Frost a stal se tak ve 2. věkové kategorii sóla, dvojnásobným mistrem Evropy. Věra Maroušková v klasické variaci Dráček získala stříbrnou medaili. V kategorii klasické duety, kde tančili spolu variaci Tučňáci, se umístili také na 1. místě a i v této kategorii se tedy stali Mistry Evropy.

 

Všem gratulujeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci.

 

24.6.- 1.7. DWC – Dance World Cup Offenburg - Německo  2017   

Zlato dostala a Mistryní světa se opět stala Nela Polášková  za sólový moderní tanec s názvem Chanson.

 

 

 

Mistrovství světa v Bukurešti  2015

Nela Polášková,  naše dvojnásobná mistryně světa v sólovém klasickém tanci a sólovém moderním tanci.

 

TOPlist